O nas

Firma jubilerska EJ Jewellery jest rodzinną firmą z tradycjami, która powstała w 1987 roku w Świnoujściu. W ciągłej sprzedaży mamy duży wybór biżuterii złotej, srebrnej i bursztynowej. Posiadamy własną pracownię jubilerską wykonującą unikatową złotą oraz srebrną biżuterię tj. obrączki, pierścionki, bransoletki, łańcuszki, naszyjniki i wiele innych wyrobów.

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie wyrobu według własnego projektu. W każdym z trzech naszych sklepów jubilerskich prowadzimy serwis usług złotniczych âEUR" szybkie naprawy (np. lutowanie łańcuszków, zmniejszanie pierścionków, obrączek, sygnetów itp.). Prowadzimy również wymianę biżuterii starej na nową, komputerowe grawerowanie, skup złota i srebra.

Jesteśmy producentami jak i importerami biżuterii. Sprowadzana przez nas biżuteria jest najwyższej jakości od znanych stylistów z całego świata. Dlatego też proponowane przez nas ceny są bardzo niskie.

Zadowolenie Klienta jest naszą największą satysfakcją, dlatego dużą wagę przywiązujemy do fachowej oraz miłej obsługi. Naszym mottem jest nowoczesne wzornictwo, najwyższa jakość oraz najniższa cena.

Jacek Kużdowicz
Mistrz Złotnictwa

P.S. Sprawdź sam ile kosztuje 1 gram!

select image 1 2 3 4 5 6 7 8